poniedziałek, 10 września 2012

Inspiracje na przyjęcia: "Arbuzowo na koniec lata"

To chyba ostatnie takie ciepłe dni... A Wy czujecie już zbliżającą się jesień? Nie ma co się oszukiwać...te chłodne poranki, słonecznik i śliwki na straganach - jesień nieubłaganie nadchodzi. Chcąc zachować w pamięci jeszcze ciepłe letnie dni proponujemy przegląd arbuzowych inspiracji na przyjęcia:
Arbuz to przecież taki letni owoc: słodki, soczysty i taaaki pyszny. Kochają go nie tylko dzieciaki :)
Na początek smakowite, arbuzowe przekąski:
A to galaretki z musem z truskawek posypane czarnym sezamem - przepis na wersję dla dzieci i dla dorosłych jest w linku pod zdjęciem:

 I kilka przyjęć w arbuzowym klimacie:
I na koniec kilka pomysłów na dekoracje:
Źródła zdjęć: 1.www.sarahillenberger.de 2. tumblr.com 3. Party Frosting 4. Craft Foxes 5. The decorated cookie 6. Martha Stewart 7. Veggie Belly  8. Martha Stewart 9. Hats of to the buul  10. The kitchen prescription 11.Catch my party 12. Bella Grace Party Designs13. Pampered Princess Parties14. One sweet party 15. i 18 the Creative Orchard 16. i 19 Kara's Party Ideas  17. chickabug.com 20 i 23. mypepershop.com 21. scrapbook.com 22.lacierobertson.wordpress.com2 komentarze:

  1. Arbuzowe baaaaardzo mi się podoba :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdybym cieszyła się potomstwem zapewne wykorzystałabym niektóre z podsuniętych powyżej propozycji na arbuzowe przysmaki. Przeglądając te fotografię, sama mam ochotę zrobić sobie taką przekąskę w domu. Niestety niebawem arbuz przestanie być często kupowanym produktem ze względu na zbliżająca się zimę..

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...